| PaulPitic a întrebat:

Salut TPU,as vrea sa ma apuc sa fac un vlog dar nu stiu cum sa incep primul episod,in care ma prezint,etc. si ce sa fac in elsad Sa fie ceva gen Zmenta, Tequila!

2 răspunsuri:
| Yasmine1999 a răspuns:

Buna
Incepe prin a te prezenta, apoi prin a face,, caterina,, glume, sa raspunzi la provocari, adevar.
Sa faci nebunii. (Gen tequila, se aseaza pe trecerea de pietoni cu o prietena si joaca macaua, in timp ce masinile clacsonau =]]]]] ]
GANDESTE-TE ca trebuie sa fiI TU si ca toti au inceput de JOS

| Liiidiaaa a răspuns:

Buna
Pai in primul rand ar trebui sa te prezintilaughing
dupa aceia spui ce o sa faci o sa comentezi unele stiri.pui videoclipuri amuzante, dai sfaturi, poti ca la finalul videoclipurilor sa pui o intrebare amuzantalaughing
poti sa faci unele videoclipuri cu provocari care sunt in comentari sau sa raspunzi la intrebarile pe care le gasesesti tot in comentari
Spui si tu prima oara
Buna, ma numesc Y am b (ani) si pe acest vlof o sa fac... ceo sa faci tu.
SI in continuare cred ca te descurci
Succesbig grin
P.S:Spune-mi si mie cum o sa se numeasca vlogubig grin