| animeioana55 a întrebat:

As vrea si eu sa incep un vlog, de plictiseala, si as vrea sa stiu c-am despre ce sa fac primul episod. Nu tare am idee, asa ca cer ajutorul celor ce o sa vrea sa il vada. Spuneti ce ati vrea voi sa vedeti pe internet. Voi alege ideile pe care le consider O.K. si le voi face episod. Va multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Daca nu stii ce sa faci, mai bine nu te apuci.

| Seepty a răspuns:

In primul episod ai putea sa te prezinti pe tine si ce ai de gand sa prezinti in acest blog.

| LovelySmile98 a răspuns:

Adevar si provocare. Mai poti face si "colectia mea de machiaje", etc. Dar de acelea eu una sunt plictisita.

| animeioana55 explică (pentru LovelySmile98):

Nu tare ma machiez, uneori chiar urasc machiajele. Ma gandesc la ceva in care sa dau alternative la ceva anume. Cum ar fi sa dau alte genuri de muzica mai putin cunoscute sau ceva asemanator. Tu ce ai vrea nou?