| Pana_Stefan_1998 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu ce momeala e buna la pescuit pe rau eu pescuiesc pe raul tutova si e mic cu pesti mici care e cea mai buna momeala? (in afara de rame)?

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Încearcă cu viermișori, muște, pufuleți speciali cu aromă (galbeni), mămăligă sau bobițe de pâine înmuiată cu apă din baltă și frământată.

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Depinde ce vrei să prinzi. Staționar sau răpitor?

| Pana_Stefan_1998 explică (pentru Wøodenpints):

Stationar

| Pana_Stefan_1998 explică (pentru Wøodenpints):

Mersi

| Wøodenpints a răspuns (pentru Pana_Stefan_1998):

Încearcă cu viermișori, muște, pufuleți speciali cu aromă (galbeni), mămăligă sau bobițe de pâine înmuiată cu apă din baltă și frământată.

| KateMiddleton a răspuns:

Pestii mici mananca si paine.