| XbogdyX a întrebat:

As vrea sa va intreb daca nu stiti cum sa imi setez telefonul sa faca poze FOARTE faine si CLARE avand in vedere ca telefonul e HTC wildfire black nu stiti cum sa-l setez sa se vada pozele clare si sa fie foarte faine MS! FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| Eigei a răspuns:

Ce rezolutie are camera? daca are rezolutie mica sa nu te astepti sa faca poze prea minunate. In fine, porneste camera dai la setari si apoi la rezolutie, tu selecteazo pe cea mai mare. Sper ca te-am lamurit.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un telefon nu o camera foto. face si el ce poate si in general setarile automate la telefoane sunt cele mai bune