| catalinradu92 a întrebat:

Salut TPU
As vrea si eu sa-mi dati un site de unde pot lua processoare de laptop(ieftin)
dar vreau asa : Intel dual core 2 duo, Intel pentium, AMD ATHLON X2
sa fie asa intre 2, 6GHz-3, 0GHz(pot sa fie si second hand dar sa mearga)

2 răspunsuri:
| Sp33dyt a răspuns:

Http://www.mediadot.ro
mare atentie insa ca modelele precizate de tine sunt pe placi de baza diferite ( vezi ce socket ai pe placa de baza si apoi cauta procesor)

| catalinradu92 explică:

Mai aveti si alt cevahappy ca sa ma duceti la URL nu sa caut ca nu am gasitsad