| Alessandro1_1393 a întrebat:

Astazi am achizitionat un Samsung I5700 Galaxy Spica. L-am luat dintr-un fel de Mall(mai mic un pic). In incinta acestui mini-mall(sa-i spunem) este o cafenea pe nume Caffe Passage. Acest telefon are WiFi si am reusit sa intru de la aceea Cafenea. Ei pot vedea ca am intrat sau nu?

Răspuns Câştigător
| rolly3342 a răspuns:

Nu,desigur ca nu.continua sa furi internet(glumesc).nu faci niciun rau nimanui.sau era vorba doar ca te dai mare ca ai tel p! sdos(glm)

1 răspuns:
| Player54 a răspuns:

Nu pot sa vada