| unbaiatanonim a întrebat:

Ati castigat vreodata bani in pungile alea promotionale cu chips-uri? (lays, krax etc.)

17 răspunsuri:
| Sabryy a răspuns:

Am castigat la Lays 10 lei intr'o zi, de am facut cinste... ziceam mereu k nu se poate castiga si am reusit eu laughing si am mai castigat o gata la krax, 1 leu.
Ma bate norocul laughing
Sper ca te'am ajutat happy

| DarkShina5566 a răspuns:

Problema se pune sa cumperi tu cat mai mult ca sa castigi o suma mare, dar din contra cumperi cat mai multe chipsuri ca sa castigi 1 leu laughing adica esti fraierit.Ei nu fac decat sa-si faca reclama atata tot.Tu nu castigi mare lucru si chiar daca se intampla asa e destul de rar sa castigi 5 lei sau 10.

| Ady3835 a răspuns:

1 leu am auzit de la un prieten ca ar fi castigat.

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Da.5 lei la punga de Lays la 4 lei.

| LifTwist a răspuns:

Da,1 leu, acum depinde si de noroc

| negru30 a răspuns:

Da - 10.000 rom - dar sa stii ca am mancat la cartofi pentru toata viata

| Jorah a răspuns:

Da, la scoala un prieten in lays a castigat 10 lei.

| razvy99boy a răspuns:

Odata si eu un leuhee hee ce noroc chior laughinglaughing si un prieten de al meu a castigat 5 lei in fne dar greu gasesti iiti spun eu funda?

| coldblood a răspuns:

Si eu am castigat intr-o zi 5 lei...

| Elektro a răspuns:

Ieri,1 leu

| Crissssssss a răspuns:

Daaaaaa dar numai 1 leu te asigur ca 1 la 40000000 castigi 5 10 lei

| JusTLiVe a răspuns:

Castigi dar iti spun eu 100% cel mai mult castigi 10 lei in 2013...ca nu cred ca pune ei in pungi de 100 lei(1 milion) + ca asa te-ai duce la magazin cu 50 lei si cumperi nu stiu cate pungi si castigi la fiecare cate 10, 50, 100 si asa te imbogatesti peste noapte.

| FelixAndrei a răspuns:

Nu inca.

| aleksia1 a răspuns:

5 lei laughing si luasem vreo 4-5 baxuri de chips-uri ca erau pentru o petrecere deci cred ca sunt f rari si acei 1 leulaughing

| maria_2139 a răspuns:

Eu am castigat 2 lei intr-o punga

| Sincerrrrrr a răspuns:

Eu nu.da stiu uni care au castigat in kraxuri.

| D3utzZza a răspuns:

Daaaaaaa un prieten de al meu a castigat 50 lei.si eu numa un leuhappy