| gratigratiela a întrebat:

Avand in vedere ca acum am mai mult timp liber sa experimentez arta culinara, as dori sa va intreb ce gust au crevetii? De asta va intreb, fiindca mie pestele nu-mi place de niciun fel, si sunt curioasa, deoarece daca au gust de peste, e clara situatia. Cine ma lamureste si pe mine ii dau funditawinking Va multumesc

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Fructele de mare nu se mananca.

| Irinelp a răspuns:

Nu au gust de peste au putin gus a pui.

| Juviia a răspuns:

Nu au gust de peste.Ii poti gasi la McDonald's, cu 8 lei parca.Incearca-i!

| jon987654321 a răspuns:

Deliciosi,nu au gust de peste.incearca si sigur iti vor placea.