| anonim_4396 a întrebat:

Aveti ceva idei despre lucrurile ce le poti face in autocar daca mergi din Brasov pana la Viena? Stiti cumva daca citesti ti se face rau in autocar? Daca da..atunci veniti cu alte idei! Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| cosminaelena99 a răspuns:

Pai eu am fost in Franta cu autocarul si a durat doua zile jumatate. Dar am fost cu mai multi colegi si am inchiriat un autocar pentru ca am fost cu profi si cu colegi mai mari, atunci era aiurea pentru. ca profesorii ne stresau, dar daca ai cu cine joaca(,)carti, daca ai laptop incarcati-l dinainte si uitate la un film, doua, iti iei o perna lasi scaunul pe spate si inerci sa dormi o ora doua, sau joaca x si 0 (desi asta nu poti sa faci mult timp pt.ca te plictisesti)asculta muzica de pe telefon sau laptop cu castile, uitate la peisaje(am trecut prin Viena si pe unde probabil vei merge si tu si e foarte frumos)si cu cartile nu stiu depinde de organismul tau eu nu ma prea pot concentra la o carte cand perg u masina pentru. ca ametesc, sper ca ti-am fost de ajutorhappy

3 răspunsuri:
| zw33ty a răspuns:

Nu prea ai c sa faci laughing simplu mai bine pleaca cu avionulwinking o ora jum maxim faci pana acolo fata de 12-14 ore cu autocarul happy

| anonim_4396 explică (pentru zw33ty):

Daca nu vrei sa-mi raspunzi cu trebuie mai bine nu mai raspunde! happy

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Da ci se face chiar foarte rau sincer... ai putea sa iei cu tine un pachet de cartii de joc... sau daca ai vreo trei prieteni sa-i iei cu tine in spate de tot daca nu ti se face raw si sa incepeti sa povestiti ceva barfe ca maicamea de fete pe telefoane apelatii la numare din alea cu supra cost va inbogatitii cum am facut eu 75 de milioane in 2 luniilaughing bafta funda?