| Demeister a întrebat:

Ce părere aveți despre accidentul de autocar de lângă Braşov?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Oamenii conduc ca dementii pe șosele. Ce sa zic, asta e țara noastră.

| RAY a răspuns:

O tragedie ce sa spun, pacat de acele vieti pierdute

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ceva ce nu ar trebui sa se intample: sofer de autocar, sa faca greseala de amator.
Din pacate au mai fost cazuri, din fericire insa sunt rare. E o responsabilitate enorma sa duci atatea vieti in spate, soferii nu ar trebui sa conduca in genul "am 90, e semn de curba periculoasa, da las c-o tai putin si merge"...
Eu cred ca avea o problema soferul, poate emotionala, poate medicala. Nu stiu, dar cum spuneam, asemenea greseli nu sunt permise in randul soferilor de autobuz.

| alexandrualind a răspuns:

Asa sunt romanii.Accidentati.

| StochirleaAlexandra a răspuns:

O parere de rau si indignare.