| TheEmoBoy a întrebat:

azi de 1 aprilie am observat ca pe cartoon network au aprut cateva din desenele copilariei(curaj cainele fricos, vaca si puiu, babuin si nevastuica)desene care mie imi plac si vreau sa stiu daca apar in fiecare duminica sau doar azi fiind un eveniment special. va rog sa imi spuneti DAU FUNDA LA TOTI!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MnereaDarius a răspuns:

Curaj Cainele Fricos se difuzeaza Vineri la ora 11:35 AM in programul Cartoon Network Toon Toon. In rest, desenele copilariei ca Laboratorul lui Dexter, Fetitele Powerpuff etc. se difuzeaza la o anumita ora a zilei (nu are niciun rost sa dau detalii pentru ca aceasta se poate schimba pe parcurs), dar poti sa arunci o privire peste programul TV a Cartoon Network:

http://tv.kappa.ro/Cartoon-Network/11-05-2012.html

O zi buna.

| Daniel415 a răspuns:

Curaj stiu ca apare si vineri de la 11

| green1apple a răspuns:

Nu se mai difuzeaza le-au scos pe astea 3.