| anonim_4396 a întrebat:

care este diferenta dintre energizant monster (energy)
galben, verde si albastru... adica green, blue si yellow cum scrie la magazin jos pe eticheta unde este afisat pretu?
Mentionez ca sunt puse in urmatorul fel : galben,verde, albastru
? are alt gust sau... am gasit la mine in Bucuresti laughing si vreau sa im iau si eu pentru ca am vazut la multi happy
ps : costa 7, 99 lei adica 8 lei

Răspuns Câştigător
| MadalinaDaiana a răspuns:

Sincer nu prea este diferenta la gust ca aproape toate energizantele au gust la fel (adica de pipi)laughing Diferenta dintre ele este ca unele au si suc in elehappyDaca te`ai uitat pe doza jos unde scrie de exemplu :Monster
Mixxd(mov)
Energy+Juice
VERDE: este originalul
ALBASTRU:pe doza scrie Lo-Carb...
GALBEN:pe doza scrie M-80 si are si suc in el...deci diferenta dintre ele este ca au culori diferite laughing adica eu am baut monster mov, galben, verde, albastru si rosu si nu am simtit cine stie ce diferenta...
Bafta!happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu care este diferenta intre ele, insa stiu sigur asemanarea: toate trei iti termina ficatul, inima si stomacul
Numai bine!