| DeeaVonP a întrebat:

Daca ati baut energizantele Monster Blue, Green, Pink, Orange si Yellow care a fost cel mai bun? La mine in cartier sunt 7 lei si pana acum am baut doar energizantul Monster albastu si galben, dar la mine in cartier le are pe toate, vreau sa stiu parerea voastra si care este cel mai bun! happy

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Grija mare.Trebuie folosite numai ocazional, in exces energizantele pot deregla in timp intregul metabolism si suprasolicita pancreasul.

| DeeaVonP explică (pentru Danut_Popa_1961):

Stiu...nu prea beau des, chiar foarte rar, odata la luna thinking, vreau sa stiu care este cel mai bun! ^.^

| Saviour a răspuns:

La mine in cartier sunt 6, 4 lei tongue. Cel mai mult imi place cel galben. pink nu am baut pana acum..nici nu am vazut prin apropiere