| Sebasteano a întrebat:

care stie cam cat ar costa biletul de avion din Romania in SUA Florida pembroke phines pret aprox dau funda Scz categoria

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pret exact este de 1.560 euro pana la Fort Lauderdale care este la 8 km de Pembroke Pines, FL, USA cu plecare din Bucuresti si escala la Londra si Dallas - firma de zbor British Airways. Durata de zbor: 53h 45m

SAU

1.408 euro cu aterizare la MIAMI care este la 26 km de Pembroke Pines, FL, USA cu escala doar la Londra si durata de zbor: 16h 20m.

Cele 2 aeroporturi sunt cele mai apropiate de Pembroke Pines, FL, USA. Mai convenabila este a doua varianta.

Bafta!

| Sebasteano explică (pentru neluL):

Multumesc ca mi-ai spus
Iti dau funda

| Sebasteano explică (pentru neluL):

Frate iti multumesc din suflet ca miai spusam folosit a 2 varianta si am ajuns mult mai repede si am ajuns chiar in locul care voiam multumesc din suflet frate

| neluL a răspuns (pentru Sebasteano):

Cu placere! bye, bye wave
Si nu uita sa faci poze, multe big grin

| Sebasteano explică (pentru neluL):

Nu o sa uit multumesc inca odata
Apropo am ajuns sa cunosc oameni pe care nici nu visam vreodata ca ii voi intalni vreodata

| neluL a răspuns (pentru Sebasteano):

big grin e OK!