| Sebasteano a întrebat:

care stie niste jocuri browser dar mai faine gen tanoth shake and fidget goodgames mafia dau funda celui mai fain joc

Răspuns Câştigător
| alexei2001 a răspuns:

Www.thewest.ro www.bitefight.ro funda?

5 răspunsuri:
| omide a răspuns:

Vezi pe http://www.grozav.ro la sectiunea FUN -> jocuri

| An0oNim0uS a răspuns:

Se vede ce funda a dat asa fac mai toti "dau funda" da o...

| DeianVendetta a răspuns:

Ogame. E un SF în care colonizezi planete, construiești nave de război și comerciale, faci comerț de resurse cu alți jucători, poți ataca planetele jucatorilor, o mulțime de astfel de lucruri. E foarte interesant, genul jocului e strategie.

| veloflex11 a răspuns:

Www.mafia2lug.com haide si tu in comunitate.

| Sadefh a răspuns:

Incearca The West. E un joc unde cei care investesc bani reali nu au foarte multe avantaje, iar cu urmatorul link vei avea si niste avantaje fata de alti playeri ( arma si niste produse ). http://om.the-west.ro/......ro/player/

Întrebări recente