| DaDuSH a întrebat:

Care stie jocuri MMO RPG faine cu grafica beton? Funda celui care imi zice cel mai fain joc(sa fie 3D) mersi

3 răspunsuri:
| DaDuSH explică:

Am jucat perfect world, e naspa faci greu lv, abia am facut 15, am avut noroc de craciun cand au venit oameni de zapada in oras la clerici. Jade dinasty tot asa naspa, runes nu am priceput nimic acolo si D&D acu am sa il incerc

| Danutdanut100 a răspuns:

Pai o sa iti spun 8:
1. Asda story2
2. wizard 101
3. karos online
4. legend of ares
5. pandora saga
6. luvinia online
7. microvoltslove struck
8. mt2 empire
fundita?

| BibisorScump a răspuns:

Incearca wow pe servere neoficiale free sau lineage 2 pe dex la fel free