| anonim_4396 a întrebat:

caut pe cineva cu care sa facem o pagina de Facebook gen fun si va primi admin.
Vreau sa aveti ceva cunostinte in editarea pozelor si poate si ceva photoshop (nu neaparat)!

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

N-ai sanse. sunt prea multi copii cu pagini de Facebook si aia no-life te intrec repede ca stau si posteaza stiri de rahat toata ziua ca n-au ce face...

| N0xEterniS a răspuns:

Pai, stiu sa editez cate ceva, nu le stiu pe toate, dar in 1-2 am prins programul.
Daca, nu mai ai alte oferte de la alte persoana mai pricepute, lasa-mi mesaj sa discutam mai multe! big grin

| LikeGreen a răspuns (pentru N0xEterniS):

Lasa-mi id-ul de mess sa vorbim.

| N0xEterniS a răspuns (pentru LikeGreen):

Just_d0_it95