| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Ce alegeti longboard sau trotineta? Pentru deplasare rapida nu pentru trucuri. De ce?, Funda

Răspuns Câştigător
| LittleBugsBunny a răspuns:

Eu as alege un flat bike. cauciucurile sunt mai late decat la o bicicleta obisnuita si nu vei resimti atat de tare borduri gropi sau altele deci mergi mai repede. pe un longboard sau o trotinetatrebuie sa ai spatiu ok de mers adica asfalt/ciment si te vei opri in prima bordura/groapa mai serioasa.

1 răspuns:
| Anonim2796 a răspuns:

Trotineta. Longboardul este foarte greu de manevrat si de luat curbele...am si trotineta si longboard si pentru a ma deplasa rapid, aleg trotineta.