| dragoshudita a întrebat:

Ce melodie pentru fundal imi recomandati la un videoclip facut din poze cu tema evolutia tehologiei? Astept raspunsuri. Funda big grin big grin
Multumesc

6 răspunsuri:
| dragoshudita explică (pentru anonim_4396):

50 cent? Sincer nu caut ceva Rap sau alt gen. Vreau sa fie o melodie simpla care sa surprinda specatorul dar multumesc oricu

| anonim_4396 a răspuns (pentru dragoshudita):

Vezi asta:
http://www.youtube.com/watch?v=YtdWHFwmd2o

| Ale12Ale a răspuns:

Eu iti recomand o melodie fara versuri si cantata sus. Daca nu gasesti raspunde-mi si te voi ajuta eu! FUNDA daca crezi ca te-am ajutat! Pusywinking

| dragoshudita explică (pentru Ale12Ale):

Da-mi cateva melodii si daca sunt bune ai funda

| Stefanescu_Raul_1993 a răspuns:

Skrillex-Bangarang
E mistowinking
Funda?