| anytimeanywhere a întrebat:

ce parere aveti despre Clear? :X funda + vot la toti :* :* :* :* :*

2 răspunsuri:
| tacitacitaci a răspuns:

Nu cumpara.
Tatal meu a facut bube care urmele lor nici acum nu au trecut.
De mentionat ca nu a scapat de ele de 4-5 luni si de atunci nu mai folosesc Clear.
Cat despre prevenirea matreti nu o face deloc(cel putin la mine).
PS: Nu incercati daca aveti pielea scalpului sensibila.
PS2: Contine o substanta pentru curatat parchetu

| 亚历山 a răspuns:

Salut poate a fost alergic la o substanyta din Clear sau a fost expiratlaughinglaughing parerea mea cumpara ca nu e scump in jur la 20lei si incearcal:
Succes!