| faranume_2206 a întrebat:

Ce porunci as putea da cand joc pool pe mess cu cineva? Sau sticluta sau alte jocuri pe porunci. (porunci de orice fel big grin )

1 răspuns:
| EuBorak a răspuns:

Sa scrie la status ca te iubeste sa trim mass ca e gay sau lezbilaughing sa ...nu stiuthinking daca e o pers care iti esimpatik sa ii sp sa t pwpebig grin sa iti ia apararea mereu sa iti dea nr d telf(daca nu il ai)happybig grin sa iti spuna in preajma prieteniilor ca esti frumos...nu stiu sunt ft multe succes:*:X