| andrei986 a întrebat:

Salutare,
M-ar interesa si pe mine niste sugestii pentru jocuri pe care as putea sa le joc cu prietena, pe mess sau la tel, dar nu pool etc., ceva gen fazan, ţomapan etc.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| bubulinabia a răspuns:

Hey! puteti juca metroploy, monopoly, nu te supara frate, jocuri din astea de societate.
si la comp puteti juca remmy onlinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jucati Valiza(ziceti alfabetul ca la fazan si incepeti pe rand sa spuneti un obiect care incape in valiza si incepe cu litera aceea.). Mai puteti juca si "povestea celor 3 cuvinte" (spune fiecare cate 3 cuvinte si legati propozitii in asa fel incat sa iasa o poveste :"A fost odata. un mar ucigas. care avea trei. crengi mici de. turturi de zapada")