| paul113 a întrebat:

Salut TPU. cine crede ca maine 21.12. 2012 vine sfarsitul lumii. de ce!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Neberius13 a răspuns:

Retardatii cred, cat despre motiv...
Destul de greu, dar presupun ca pentru ca nu fac efortul sa gandeasca pentru ei ci urmeaza orbeste orice idiot care sustine o idee si mai are cativa sustinatori, exact ca o turma de oi. Eu il numesc ''spirit de turma''

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Pentru unele tari si insule din est ziua de 21 a si sosit.N-au semnalat nimic.

| WhatMeanLove a răspuns:

Nu vine sfarsitul.Si apropo, sau postat prea multe intrebari de genul asta.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu stie nimeni nimic, numai Dumnezeu, poate va fi poate nu, intrebarea e, esti pregatit sa-ti vezi Dumnezeul?
http://www.divinerevelations.info/....../index.htm
Vegheaţi, dar, căci nu ştiţi ziua, nici ceasul în care va veni Fiul omului.
Matei 25:13

| IonelaaaS a răspuns:

Pentru ca e o prostie nu cred, nici nu stiu de ce au ales o data ca aceasta laughing

| Th3Unknown a răspuns:

Eu sunt tare curios sa va vad fata astora de negati.Mai e putin, aveti rabdare.Nu vreau sa fie, si nici nu prea cred ca se va intampla ceva, dar nu pot sa neg nimic pana nu vad.De ce? Pentru ca pot sa mor ("doamne fereste!") pana atunci nu stiu cum si nu stiu unde si atunci e sfarsitul lumii (pentru mine).Eu cred in Dumnezeu si cred ca ne va calauzi drumul.Deci putem sa zicem ba ca va fi, ba ca nu, nu ne ajuta cu nimic.Si pe deasupra e si pacat...

| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Nu mor romanii cand vor maiasii laughing

| byabya87 a răspuns:

Sincer eu cred doar in Dumnezeu si nu in altceva...deci nu nu cred ca maine va veni sfarsitul lumii.Noi oamenii de la inceputul timpurilor ne prevestim sfarsitul si eu zic ca va veni in 14.14.14 laughing