| UnikolLube a întrebat:

Cine ma invata si pe mine cum sa imi fac o prastie buna care sa traga departe si sa imi ziceti ce lucruri imi trebuie pentru a face o prastie funda.

3 răspunsuri:
| Gatsby a răspuns:

Iei un bat cu doi craci, legi un elastic de ambii craci si voila! ca sa traga bine trebuie sa tragi cat mai tare elasticul

| UnikolLube explică (pentru Gatsby):

Elastic n-am de unde sa iau alcv si nu vr cu crecane simpla

| Gatsby a răspuns (pentru UnikolLube):

Nu ai un elastic# gasesti la magazine! cumperi niste elastic( nu te costa mai mult de 2 lei) sau iei de la o haina, un ciorap, vezi tu si iei un bat simplu, si legi ambele capete ale elasticului de el (fiecare capat pe rand), iar apoi pui piatra in chestia aia, stii tu, si voila!