| Adytzu_Ady_1996 a întrebat:

Cum se face o prastie

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Iei niste rom, vodka, vin si bere si te faci prastie rau de tot laughing).

on-topic: iei o camera de bicicleta si o tai pe lungime, la cap faci o gaura si bagi o sfoara (subtire dar rezistenta) si de aceasta sfoara o imparti in 2 si pui o bucata de piele legata la capete gen (o----o) unde () sunt marginea materialului, o sunt gaurile si - spatiu liber (nu mergea cu space). si legi sfoara de cele 2 o. si aia e