| cristyblue1999 a întrebat:

Cine mai stie de jocurile vechi : Hercules, tarzan, claw, jazz, jazz 2, mario, zuma, yeti sports etc? Ei bine cred ca majoritatea stiti de ele si le-ati jucat.

Haideti cu totii sa scriem cat mai multe jocuri vechi ca sa ne reamintim de ele si, eventual, sa le downloadam de undeva pentru a le rejuca. Deci, cei care va amintiti vreunul, va rog dati un raspuns aici. Funda celor care scriu cat mai multe jocuri diferite celor care le-am scris eu big grin.

Răspuns Câştigător
| Petre a răspuns:

Paaaai... imi amintesc de "Volfied" sau "Doom 2".

10 răspunsuri:
| xXxRaduxXx a răspuns:

Supaplex, Prepelix

Răspuns utilizator avertizat
| vedetayoo a răspuns:

Prince of Persia

| vedetayoo a răspuns:

Batlle City

| vedetayoo a răspuns:

TeTris

| vedetayoo a răspuns:

Jump Mario 2

| vedetayoo a răspuns:

Incarca Camionul 2

| vedetayoo a răspuns:

Robin mercenarul

| TrifoiIoana a răspuns:

Mie imi placeau mult 2 jocuri dar nu le mai gasesc dina si dave

| TrifoiIoana a răspuns:

Puteti sa-mi dati si mie de unde pot descarca jocurile astea