| andreydanyel99 a întrebat:

cine stie un metin gen metin2 ro dar sa faci banii repede si sa cresti greut nici foarte sa ai misiuni sa fie in romana sau daca nu stiti ziceti-mi un metin gen valmondial sau metinx va rog din suflet am nevoie ma plictisesc si nu am ce sa ma joc va rooooooooooooooooooooooooooooog

Răspuns Câştigător
| 5Dollar a răspuns:

Sallut andrey uite un metin la fel ca metin2ro adica cresti mai repede si faci bani mai rapid uite link : http://sv.4metin.ro/
ti-l recomand!

| andreydanyel99 explică (pentru 5Dollar):

Da imi place jocu dar nu pot sa iti dau funda nu stiu dc? iti dau cu cea mai mare placere

8 răspunsuri:
| IonutX197 a răspuns:

Baga acolo metin 2 altarix, metin 2 dm

| Agenta004 a răspuns:

Metin2 Steel happy

| AndyRockSkillYou a răspuns (pentru Agenta004):

Thmne ce fata nebuna ala e PVP si are extrem de multe evolutii asa ca e e gen RO

| FocuS2 a răspuns:

Metin2 arena

| xBlackRose a răspuns:

Mai bine da'l dracu de metin si mai traieste'ti viata ma! Mai iesi si tu la un suc cu prietenii si mai lasa metinu'!

| andreydanyel99 explică (pentru xBlackRose):

Sti ceva pe tine nu te intereseaza ce fac eu cu viata mea sad

| xBlackRose a răspuns (pentru andreydanyel99):

Lol,ti-am dat doar o simpla sugestielaughing loser