| Irina01 a întrebat:

Cum credeti care masini cu telecomanda sunt mai bune: cele cu baterii sau cele cu acumulator?

4 răspunsuri:
| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Depinde si ce firma e happy
Eu stiu masini cu telecomanda cu acumulator si tin maimult decat cele cu bateri si invers. Tot acolo e daca e cu acumulator sau betrii ( pana la urma acumulatorul e cel care incarca bateria-deci e tot baterie).Pe cutia de la masina poate scrie aproximativ cat timp tine acumulatorul.

| Irina01 explică (pentru ßєtyPєтяσηєℓα):

Dar acumulatoarele tin mult timp sau se strica repede?

| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns (pentru Irina01):

Nu se strica repede.dar eu ziceam ca uneori conteaza si ce firma e..made in china sau ceva mai bunhappy

| Predator30 a răspuns:

Nu conteaza, ca oricum cele cu acumulator se descarca mai repede, iar cele pe baterie tin mai mult acum sa nu crezi ca e diferenta mare, cam tot pe acolo esti...