| Viviana89 a întrebat:

Salut,TPU! Cum credeti dorintele pe care ni le punem in seara de Revelion se inplinesc?

Răspuns Câştigător
| Mokaxoxo a răspuns:

Eu credo ça da..nu am incercat niciodata.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu se indeplinesc, depinde doar de tine.
De exemplu iti doresti un an imbelsugat(bani) iti dai seama ca nu-ti vor cadea banii din cer...

| danielaxyz a răspuns:

Mie nu mi s-a implinit

Răspuns utilizator avertizat
| xXdoareuXx a răspuns:

Daca ar fi asa toata lumea ar fi mult mai fericita. nu spun acum sa-si doreasca masinii de milioane de euro sau o casa in caraibe. ceva aproape nesimnificativ pentru unii dar pentru ei ceva ce si-ar dori de-o viata. Eu nu mi-am dorit nimic in nici o seara de revelion. Daca ceva buin trebuie sa se intample se intampla si daca nu-mi doresc eu acum

| gaby5995 a răspuns:

Cea de anul trecut nu mi s-a implinitsad. Dar increc si anul asta.happy

| ShyBirds a răspuns:

Buna! Pai este greu de spus, dar am o propozitie pentru tine:Imi place la nebunie cum gandesti! Optimsm. Well, Un an nou fericit si asa cum ai zis tu toate dorintele sa ni se implineasca!