| Sindrex a întrebat:

dupa parerea voastra ce credeti
Visele se inplinesc?

9 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

N-as fi prea increzatoare in asta...
Daca iti dai si tu silinta ca ele sa se implineasca, e posibil, altfel e greu cu asteptatul.

| EkaBuBu a răspuns:

Pai se poate ca anumite secvente din vise pot aparea si in relaitatehappy Dar fiecare vis inseamna cevahappy de exemplu daca visezi ca se surpa panamnul si cazi in el.laughing asta inseamna ca in curand vei avea ceva de suferit si te va coboritongue adica vei cobori cu un rang mai joshappy deci fiecare vis semnifica cevahappy
Funda please:*

| Dariusuu a răspuns:

Se implinesc atata timp cat crezi in ele.

O zi placuta iti doresc.

| MrAlex a răspuns:

Daca stii cum sa iti "modelezi" propriul viitor, Da!

| Decrepit a răspuns:

Visele-s alea pe care le ai noaptea,fecior.Tu zici de visuri, cealalta forma de plural folosita pentru aburelile alea care-ti ies pe cap cand n-ai ce face.Da, se indeplinesc, daca au o oarecare doza de realism si esti capabil sa muncesti pe branci, din orice pdv pentru indeplinirea lor.

| Chronicles a răspuns:

Depinde.

| RzV28 a răspuns:

Depinde de vis ca daca visezi ca vei fi presedinte sau spiderman nu prea cred
ca se va indeplini dar unele mai simple gen ca vei avea noroc sau alte chestii se pot implini

| LeMoN19 a răspuns:

Lupta pentru ele sa devina realitate.

| SteffyBelleSteffyMee a răspuns:

Dacă crezi cu ardoare în visul tau şi ai voinţă se poate îndeplini când nici măcar nu te-ai aşteptat. Dar dacă sunt nişte vise ciudate şi imposibile de genul:,, Vreau să îmi crească aripi ca să pot să zbor'' nu se pot împlini! Trebuie să crezi în vise dar să fii realist. Sper că ţi-am fost de ajutor! happy

Funda? big grin