| DarkKing67 a întrebat:

Dau FUNDA si VOT. Cum se cheama acele imagini care "se misca"?

Răspuns Câştigător
| kati3mary a răspuns:

Sunt documente.gif; se deschid cu Windows Picture and Fax Viewer. happy

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imagini.gif

| Ghosts a răspuns:

Acele imagini sunt documente.gif. Daca vrei poti cauta pe google tot felul de imagini cum vrei tu. tigru.gif animal.gif
pui un nume in fata si la urma.gif
Funda?

| DarkKing67 explică (pentru Ghosts):

Multumesc mult, dar funda deja am dato si voiam sa tio pun tie dar nu mai pot. Oricum ti-am dat vot(inteligent, folositor).Si multumesc inca o data.

| Ghosts a răspuns (pentru DarkKing67):

Nu e nimic, am ceva fundite, mersi de vot. happy

| Wulf a răspuns:

Imagini GIF.

| skrillex197453 a răspuns:

Bună,ele se cheama iluzii optice
pa!

| sunttoteu a răspuns:

Se numesc GIF.

| DinuStefan01 a răspuns:

Se numesc imagini animate.

| Biscuitedeciocolata a răspuns:

Se numesc Gif.