| Alcs a întrebat:

Salut Tpu.De ce nu s-au afisat inca Rezultatele la Evaluarea Nationala? Sau stiti vreun site pe care s-a afisat?
Multimesc!

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Rezultatele vor aparea pe data de 4 iulie, dupa contestatii, cu notele finale!

| emy a răspuns:

Intra aici:...e-fiecare- judet-176329.html. Daca nu reusesti, intri in google, scrii:"rezultatele la evaluarea nationala 2013", dai "cautare google", te duci in jos, si la un momentdat, scrie:"rezultate evaluare nationala 2013, notele pe fiecare judet". Dai click acolo, si iti vor aparea toate judetele din tara. Tu vei da click pe judetul care te intereseaza. Bafta!

| Alcs explică:

Dami un link exact.k nu am gasit nimic!