| smecherulxxl5 a întrebat:

De la jocul Metin2Ro, se poate strica laptopul? Adica laptopul este nou si bun si se incadreaza perfect la conditiile recomandate de sistem. etc. alea nu conteaza. Vreau sa zic se poate strica adica ( virusi ) sau se poate incalzi placa video prea tare cand joc? Eu am cooler si nu cred ca are ce sa se intample. Plus ca laptopul se incalzeste doarte greu si de aceea nu cred ca are ce sa se intample. Deci? Daca descarc Mt2Ro are cu ce sa se strice laptopul? Ofer Funda!winking

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

De la niciun joc, aplicatie nu se strica laptopul, dar de la virusi, da. Daca ai antivirus, e OK, daca nu, trebuie sa fii sigur ca site-ul de pe care-l descarci
e curat (fara virusi).

| tigrutu a răspuns:

Nup