| YahooMess1 a întrebat:

De o vreme mi s-a stricat calculatorul. I-am dat un repair am incercat sa devirusez tot nu face nimic. Imi merge netul bine si ma joc jocuri online. Dar nu pot sa instalez google, nu mi se deschid paginile de google. Restul merge! Mentionez ca n-am antivirus on dar nu cred cai de la asta.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Calculatorul tau are virusi mai ceva ca o cantina nematurata de 2 saptamani.Ai pc si nu ai antivirus pe el? Cea mai mare prostie.Si cu ce intri pe net? Daca spui ca restul merge.

| xXxGABYxXx a răspuns:

Fixeaza data si ora corect