| Catherin3 a întrebat:

Buna tuturor, de ceva vreme browser-ul Google Chrome imi merge foarte greu,trebuie sa astept foarte mult ca paginile sa se incarce, celalalte browsere "Internet Explorer" si "Mozilla" merg foarte bine.
Mentionez ca am antivirus iar calculatorul are destula memorie libera.

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Dezinstaleaza-l. Descarca ultima versiune si reinstaleaza-l.
http://www.softpedia.com/progDownload/Google-Chrome-Download-108166.html
(alegi
"Softpedia Secure Download (US) - Stable 25 - Offline Installer [EXE]"