| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,de vreo luna si ceva nu mai pot sa vad ce pagini am apreciat pe facebook,adica ati vazut acolo cand dai la profil scrie : Mai multe,si acolo sunt :locuri,muzica,filme,emisiuni si seriale TV,carti,jocuri,aprecieri,evenimente,grupuri si note! ei bine,inainte eu dadeam click pe "aprecieri" si vedeam ce pagini am apreciat pana acum,de cand a disparut din cele enumerate,nu mai stiu nimic,ce-am facut + ca dupa cateva zile,dupa disparitie,se apreciau niste pagini la intamplare de care nu aveam habar, oare ce pot sa fac? sa vad si eu ce se mai intampla la mine pe profil sad dau fundita daca stie cineva love struck

Răspuns Câştigător
| mdsimina a răspuns:

Acolo sus, lângă Prieteni, ai Mai Multe. Dai pe săgeată în jos, și apare și secția Like-uri.

2 răspunsuri:
| Nishuman a răspuns (pentru mdsimina):

Pai chiar acolo dau,langa coloana aia : Cronologie,Despre,Fotografii, Prieteni, Mai multe, si la mai multe, nu-mi mai apare " Aprecieri"

| misscave2010 a răspuns (pentru Nishuman):

Hey. buna. mda, aceeasi problema am avut-o si eu, dar am gasit --> Langa categoria "Prieteni" ai categoria "Mai Multe". Apasa acolo si pe urma pe subcategoria "Aprecieri". Aici vei vedea urmatoarele : Interese/Feluri de mâncare/Restaurante/Activităţi/Site-uri /WebSportivi/Echipe sportive/Sporturi/Mai Multe. Dai click pe aceasta ultima categorie, "Mai Multe" si acolo vei vedea : Persoane care te inspira/Imbracaminte/Alte aprecieri. Click pe ultima chestie si gata :*. S

per ca ai inteles