| DΣΣΔ a întrebat:

Buna am o intrebare pentru cei care au cont pe facebook dc nu ma lasa sa la scomentari dar nici sa scriu jocurile care imi plac sau muzica emisiuni carti filme? oare dc va rog sa ma sfatuiti mersi (scuze de categorie}

5 răspunsuri:
| Pixel2009 a răspuns:

Ţi`ai făcut contul de curând?
Dacă da, atunci cred că problema este că nu ţi`ai valiadat contul. Verifică`ţi mail`ul, sigur ai primit un mesaj de la cei de la Facebook şi intră pe link`ul pe care ei ţi l`au trimis.
După aceea nu ar trebui să mai ai probleme.

| Alexxutsa a răspuns:

Poate nu ti-ai activat contul facebook daca nu te lasawinking

| FlorenceVi a răspuns:

Intra la setarile contului si setarile de confidentialitate, este posibil sa-ti fi setat din greseala sa nu ai acces la astea, nici tu si nici altcineva sa le vizionalizeze. thinking este o idee, incearca asa happy

| traficantadepufuleti1234 a răspuns:

Pai scii acolo la cauta jocul careti place si dai like happy

funda?smug

| Codițăă a răspuns:

Trebuie sa fiti prieteni sau sa dai like paginilor acelea.