| Buffulete a întrebat:

.. Epsisoadele din Naruto Shippuden s-au terminat sau nu? dupa shippuden o sa se mai faca?!?!?! fundita

Răspuns Câştigător
| SPINAKZU a răspuns:

Nu nu s-a terminat, si sunt zvonuri[nu stiu daca adevarate] ca o sa urmeze Akippuden,:*

2 răspunsuri:
| ndc a răspuns:

Shippuden e o serie in desfasurare. Se lanseaza cate un episod nou saptamanal - de obicei apare subtitrat in engleza pana joi dimineata.
Naruto in sine e de fapt o serie de manga (benzi desenate japoneze), si da, e inca in desfasurare, apare cate un capitol nou pe saptamana si pana miercuri seara - joi dimineata e si tradus in engleza. Anime-ul e doar adaptare a manga (cu cateva "arce" in plus, pentru ca si animatorii vor sa fie creativi din cand in cand).

| RoseQueen a răspuns:

Nu s-a terminat inca shippuden, mai e foarte mult.Si dupa vine si akipuden...Si la cum se difuzeaza la TV in 2016(probabil) vom avea sansa sa vedem tot.Om trai si om vedea...