| LoyCE000 a întrebat:

Naruto shippuden are vreo continuare? adica dupa ce s-a terminat naruto am urmatit naruto shippuden, si dupa ce se termina naruto shippuden mai e vreo continuare?

7 răspunsuri:
| CalinBerindean a răspuns:

Multi spun ca va contiunua cu Naruto Shippuden dar poate si sa moara Naruto la finalul seriei Shippuden iar bestia ( vulpea cu noua cozi ) sa o lase chiar in copilul lui si asa seria poate continua cu noi aventuri big grin

| xForSmile a răspuns:

Vom trai si vom afla laughing. Nu stiu... Posibil! Si eu sunt fana naruto si am cautat pe net si unii spun ca va urma naruto Akippuden cand Naruto Sasuke si Sakura au 18 ani. Nu e clar ca va aparea dar cauta pe google naruto akippuden si convinge-te love struck:*

| moegie0dattebayo a răspuns:

Naruto moare la sfarsitul seriei Shippuuden sau in ultimul film NarutoShippuuden(nu sunt sigur). Deci, nu, nu exista o continuare...pacat! sad

| xForSmile a răspuns (pentru moegie0dattebayo):

Si eu am inteles asa la inceput, dar multa lume vorbeste ca va aparea naruto Akippuden... Sper sa fie adevarat sad Nu vreau sa se termine Naruto cryingsad

| moegie0dattebayo a răspuns (pentru xForSmile):

Nici eu nu mi-as dori sa se termine.A fost singurul serial de gen care m-a captivat, dar nu cred ca povestea poate fii continuata fara eroul principal, nu? Ar fii frumos sa urmeze inca o serie, dar nu l-am auzit pe Kishimoto-sama sau pe altcineva din stuff sa spuna ceva despre asta... oricum, nu-mi pare rau ca mi-am pierdut ore in sir sa urmaresc Naruto si Naruto Shippuuden! Chiar se merita!

| CalinBerindean a răspuns (pentru moegie0dattebayo):

Este un desen uimitor pe langa celelalte oricum ar fi frumos ca Naruto sa moara si sa lase in copilul lui bestia iar in mormant sa poate reinvia sau sa se bata cu Orochimaru pe cealalta lume big grin

| moegie0dattebayo a răspuns (pentru CalinBerindean):

La finalul seriei Shippuuden, Naruto are o lupta decisiva, pe viata si pe moarte cu Sasuke.Lupta se termina doar in momentul in care amandoi sunt morti, deci Naruto nu are copii.Multi vorbesc despre o asa-zisa continuare, in care perintii lui Naruto il invie, dar nu stiu daca este adevarat.happy