| Maryus17 a întrebat:

Eu ma uit la serialul Naruto Shippuden.Cred ca m-ai sunt cativa care se uita.Am o intrebare pentru ei.M-am uitat recent in manga si am vazut ca in razboi kabuto in reinvie pe Madara. Daca Madara era cu Kabuto cine era cel cu masca pe nume tobi.Cine e? Ca cel cu masca mergea cu Jinkuriki morti.Cine e cel cu masca?

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Am o banuiala. Obito i-a fost zdrobita partea dreapta nu? Deci in episoadele din timpul luptei Sasuke-Itachi Tobi(tipu cu masca)Se materializeaza si atacurile fizice nu il pot atinge.Insa atacurule au loc doar in partea dreapta.E logic! Si daca amesteci literele si adaugi inca un o Iese ObitohappyAcum in manga mi s-a confirmat parerea.Si am avut dreptatehappyDar tot ma nelamuraste ceva...De ce a pornit Obito acest razboi? Ramane sa vedem.happy

5 răspunsuri:
| わたなべ久美子 a răspuns:

Uchia Kagami ...cred am pus si eu intrebarea asta si asa mi s-a spusbig grin

| Vali0n a răspuns:

E simplu.
exista net

| Florian_Alin_1991 a răspuns:

Obito Uchiha

| philnumepublic a răspuns:

Pai nu sunt sigur dar in anime cand kabuto a vorbit cu tobi au zis de un uchiha... uchiha si ceva cu s dupa. DAR stiu sigur ca tobi NU e madara. scuze ca nu sunt foarte de folos, dar chiar nu-mi aduc aminte cum ii zicea

| slrs a răspuns (pentru philnumepublic):

Uchiha Shisui de el a spus ca nu i-a gasit corpul Kabuto dar Tobi tot nu se stie cine e ori e un experiment a lui orochimaru ori e Obito ori Shisui sunt destule variante