| katy12 a întrebat:

imi poate spune cineva o programa la care pot face filmulete pe calculator? de dorit si lik-ul!

7 răspunsuri:
| CarlaElena a răspuns:

Movie Maker, nu e nevoie de link, îl ai în pc.

| CarlaElena a răspuns:

Movie Maker, îl ai în calculator.

| katy12 explică (pentru CarlaElena):

Dar nu il am in calculator

| Crucified a răspuns:

Windows Movie Maker, oricine il are in pc.
Deci si atent/a cum il gasesti:
Dai un click pe butonul de start apoi faci click pe "search". Dupa aceea, in partea stanga ai un catelus sau ceva. nu stiu si acolo apesi pe "All files and folders". Acolo ai 3 casute. In prima casuta adica in aceea de sus scrii acolo unde scrie deasupra ei "All or part of the file name", scrii asa: "Windows Movie Maker". Iar apoi click pe "Search". Eu am windows XP. Nu stiu daca in windows 7 e la fel. Daca nu stii cum se foloseste Windows Movie Maker sa ma intrebi!
Id-ul meu: anutsa.alexandra@yahoo.com

| Crucified a răspuns (pentru Crucified):

Aaa si dupa ce faci click pe search o sa ai niste rezultate si dai click pe ele.

| katy12 explică:

Da nu il am in comp