| F4T4L a întrebat:

Imi puteti explica va rog trucul acela cu carti ce il face Dynamo pe disovery ca arata cartile pune una jos si se schimba toate?(daca vreti dati-mi un raspuns de exemplu: "ti l-am explicat" si mil explicati in mesaj privat) Dau funda!

3 răspunsuri:
| Iris1997 a răspuns:

Dynamo sunt niste seriale ca oricare altele. Unele trucuri sunt reale dar majoritatea sunt "trucuri trucate" Ca in episodul cand mergea pe apa sau cand mergea pe zidul acelei cladiri. Dynamo sunt episoade facute pentru divertisment cu un story frumos (faza ca i-a murit bunicul si etc.), e ca un film...

| F4T4L explică (pentru Iris1997):

Trucul cu cartile era adevarat multi stiu explicatia dar nu imi zic...

| Iris1997 a răspuns (pentru F4T4L):

Pai sunt unii care isi castiga o paine cu aceste trucuri, logic ca nu le-ar spune...