| ionutz9212 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum pot eticheta in fotografii obiecte sau persoane care nu au facebook. De exemplu am vazut la alti ca aveau etichetate cravata, pantalon, etc...

Răspuns Câştigător
| Gabitzuu_9957 a răspuns:

Deci dai pe poza pe care vrei sa o etichetezi si dai acolo eticheteaza fotografia si scrii acolo numele prietenului sau ce vrei sa scrii tu.Si dupa ce scrii numele dai enter si gata. Funda?

| ionutz9212 explică (pentru Gabitzuu_9957):

Multumesc. imi tot eticheta persoane din lista cand scrieam cv dar acum m.am prins.

2 răspunsuri:
| heracle2 a răspuns:

Daca nu au facebook inseamna ca nu vor sa fie etichetati. Pe unii ii poate deranja asta.