| Scriitoare a întrebat:

Nu ma pot conecta la youtube,facebook sau alte siteuri,deoarece imi apare o fereastra care imi spune"conexiunea este nesigura".
Cand apas detalii tehnice,imi arata ca facebookul nu are nu stiu ce certificat,la fel si yotubul.
Am vazut unele persoane care aveau aceleasi prbleme, si cereu adresa siteului cu certificatul celor doua.
Dar nici eu u am gasit adresa, si nu stiu ce sa fac.
Ma puteti ajuta?
Poate v-a aparut si voua asa ceva...

1 răspuns:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Poate fi de la Antivirus.Îţi blochează automat paginile care conţin viruşi.Sau ai putea avea o problemă cu internetul.