| The4Ever a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum pot face rost de cererea de inscriere la liceu? O primesc pe 16 Iulie au cum?

Răspuns Câştigător
| JackDanielTime a răspuns:

Tu trebuia sa-ti faci un dosar care sa contina :
-adeverinta medicala de la medicul de familie(ca sa vada aia de la liceu ca esti sanatos)
-Copie legalizata(se poate legaliza la un notar)dupa Certificatul de Nastere si Buletin
-Foaie Matricola in care este precizata Situatia ta scolara de-a lungul celor opt ani de studiu (pe care o pastrezi) pe care trebuie sa o legalizezi si pe aceasta
Cam asta trebuie sa contina dosarul tau de Inscriere la liceu.
PS:Bafta multa la inscriere Pa PA

1 răspuns:
| Ionutza2012 a răspuns:

Tu trebuia sa primesti cererea de la scoala de provenienta, din cate stiu...