| lizz15 a întrebat:

Ce este mai exact cererea de inscriere ce trebuie sa fie in dosarul de inscriere la liceu?

4 răspunsuri:
| VisualBasicExpert a răspuns:

Ca sa te inscrii la liceu ai nevoie de 2 foi de la scoala care ti le dau, aia de la medic, certificatu' de nastere legalizat, si te duci la liceu, si-ti da o foaie de completat si cam atat big grin

| RedFantasy a răspuns:

Eu am completat mai mult o fisa despre mine: nume, despre parinti (nume, loc de munca, profesie, nr de telefon), adresa, medii, limbile pe care le-ai studiat etc.
sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o cerere pe care o primesti la liceu cand te duci sa depui dosarul pe care o completezi ce se cere: numele, semnatura etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o cerere pe care o primesti la liceu cand te duci sa depui dosarul. Trebuie sa completezi numele si prenumele tau, liceul unde vrei sa te inscrii, profilul la care ai intrat, scoala de provenienta, numele tatalui, locul de munca, numele mamei, locul de munca, adresa, numar de telefon de la mama si tata, in ce mediu locuiesti rural sau urban, limbile pe care le-ai studiat si cati ani. Dar daca nu intelegi ceva la completare atunci poti sa intrebi pe persoana care ti-a dat cererea de inscriere.