| ๓คгเคภค a întrebat:

In curind este ziua de nastere a tatalui meu, va rog da-ti citeva idei de ce as putea sa-i dau cadou.Cine imi da mai multe exemple primeste funda.

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

O cravata, o carte din domeniul care il pasioneaza, o curea, un pulover, un ceas, un portofel

| dorin1990 a răspuns:

1.ar fi frumos sa mergi la un magazin care imprima pe cana o poza cu tine, iti alegi tu poza care ti-o fac ei pe loc acolo.
2.sa faci o scrisoare din inima ta cu o declaratie de dragoste.
3.sa pregatesti un tort special pentru el facut de tine.
4.sa il astepti cu mancarea lui favorita pregatita cand vine de la servici.

| stefano200 a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou pe care l-ar putea primi de la tine ar fi carnetul de note si sa-i marturisesti iubirea neconditionata printr-un bilet