| NicoleCherry a întrebat:

In curind este ziua de nastere a mamei mele, va rog da-ti citeva idei de ce as putea sa-i dau cadou.Cine imi da mai multe exemple primeste funda.

Răspuns Câştigător
| lo a răspuns:

Parfum, machaij, produse de ingrijire faciala, corporala, bijuterii, accesorii, haine, smartphone, o cartela -cadou la un centru de masaj, spa, la.coafor, la un centru de estetica pentru un tratament facial complet, etc.

Idei sunt multe, tu o cunosti cel mai bine pe mama ta si sti ce ii place; pune-ti mintea la contributie si aminteste-ti daca mama ta si-a exprimat dorinta asupra unui articol, daca atunci cand ai iesit cu ea s.a uitat insistent asupra unui obiect. Poate ii daruiesti un parfum, asigura-te sa fie unul care si-l doreste, la fel si cu alte cadour.Succes si la muti ani mamei tale;

3 răspunsuri:
| DumiY a răspuns:

Buna!
Nu iti voi da sute de exemple nefolositoare,ci cateva dar cred ca cu folos.

I-ai putea cumpara:
-flori
-geanta
-esarfa sau fular
-imbracaminte
-manusi din piele
-cosmetice(creme,lotiuni,parfumuri+machiajuri:rujuri,glossuri,rimel, o trusa completa)
-daca ii place sa gateasca i-ai putea lua un set de vesele mai speciale sau un set de cesti din portelan)
-bijuterii
-o sedinta la un salon de infrumusetare(coafor,manichiura,pedichiura,masaj,spa)
-album foto
-i-ai putea gati ceva daca te pricepi(tort, prajitura, o cina, micul dejun)
-ai putea pregatii o masa si sa inviti persoanele dragi mamei tale

Pa, pa!

| SLS a răspuns:

Ei bine, oricat de bine ne-am cunoaste mamele, se poate intampla sa ramanem in pana de idei atunci cand vine vorba sa le cumparam cadouri. Ce putem sa ii cumparam mamei? Tu ce dar ii vei oferi?

Avand in vedere faptul ca mama este una dintre cele mai importante persoane din viata noastra, cadourile pentru ea trebuie sa exprime multa dragoste. Cu siguranta, te simti mai linistita atunci cand stii ca le-ai ales cu grija
carti
parfum
cosmetice (creme si lotiuni, ruj, trusa de farduri)
bijuterii (lantisor, inel, bratara, brosa, cercei)
esarfa sau fular
manusi din piele
telefon mobil
aparat foto digital
rama foto
fotografie cu tine, cand erai copil, inramata
album foto (din plastic sau, pentru un plus de eleganta, stil cutie din lemn)
obiecte de arta (cum ar fi un tablou sau o statueta)
antichitati
geanta sau poseta
ceas de mana
portofel
obiect personalizat (cana sau pernuta decorativa) ghiveci cu flori
buchet de flori
vaza
set cesti sau pahare cu model specific sarbatorilor de iarna
set farfurii cu model specific sarbatorilor de iarna
obiecte decorative (pled, set aromoterapie, pernute decorative)
oglinda
port carti de vizita
glob zapada
masa la restaurant pentru parintii tai
bilete la un concert de Craciun
magneti pentru frigider cu mesaje sau modele specifice sarbatorilor de iarna
caseta pentru bijuterii
bol decorativ
lampa sau veioza pentru citit
suport lumanare si lumanari parfumate
set aromoterapie
set accesorii pentru scris (pixuri, stilou). Apropo esti cumva cantareata Nicole Cherry, daca da dovedeste.

| NicoleCherry explică (pentru SLS):

Mersi mult! Si apropo nu sunt NicoleCherry