| Helăăăăăuu a întrebat:

In fiecare an din 2007 am mers cu familia la mare in Constanta, in Mamaia. A fost chiar foarte super in fiecare an si anul asta nu vreau sa pierd distractia, plus ca Aqua Magic se alfa pe lista mea din 2009. Doar ca anul asta e putin cam diferit, tata ar vrea sa mergem la Techirghiol, insa mie nu prea imi place locul asta. M-am interesat azi toata ziua, am cautat imagini cu plaja si e naspa. Cum l-as putea convinge pe tata ca Mamaia e cea mai buna alegere? ( Imi cer scuze pentru eventualele greseli. Sorry ) A, si ideea e ca vreau ..nu stiu cum sa zic. obligatoriu sa mergem in prima parte a lunii august. Multumesc anticipat.!

2 răspunsuri:
| transsa a răspuns:

Sincer, trebuie sa ii arati ca tu iti doresti asta. Potis a ii spui ca e locul unde te simti cel mai bine, ca acolo esti tu fericita. Trebuie sa fi ferma si sigura pe tine pentru a-l convinge, dar depinde de "tipul" care este tatal tau.

| Helăăăăăuu explică (pentru transsa):

Acolo e cel mai super, crede-ma.