| anonim_4396 a întrebat:

In legatura cu emisiunile tv, nu le-am mai vazut in ultima vreme...(in puii mei, sa te prezint parintilor, te pui cu blondele etc., in afara de comanda la mine si dansez pentru tine) si as vrea sa stiu ce s-a intamplat. FUNDA raspunsul care ma lamureste!

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

E vacanta si pentru ei...
in februarie cred ca revine totul la normal!

pa-pa

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda love struck

| clau44 a răspuns:

Au şi ei concediu între sezoane, din câte ştiu pană în martie, sau cel mai repede la sfârşitul lunii februarie.

| Goangă a răspuns:

Salutare.Nu au fost difuzate pentru ca erau actorii in vacanta. Dar din 10 ianuare(adica azi)va reincepe sa dea